Wijs een netwerkschijf op macOS op afstand toe met behulp van MyWorkDrive

Wist je dat MyWorkDrive een native toegewezen netwerkschijfclient voor macOS heeft?

macOS-gebruikers kunnen genieten van dezelfde gebruiksvriendelijke, complete ervaring als Windows-gebruikers met de MyWorkDrive toegewezen netwerkschijfclient voor macOS. Volledige externe toegang tot het delen van bestanden, native in Finder, zonder dat u een ingewikkelde VPN hoeft te installeren of vast komt te zitten met een webclient terwijl u verbinding maakt via een beveiligde https-verbinding.

De MyWorkDrive macOS-netwerkstationclient werkt als een applicatie op macOS en wijst netwerkstations op macs rechtstreeks in Finder toe, alsof de computer zich lokaal op het netwerk bevindt. Eenmaal geïnstalleerd, kunnen gebruikers bladeren/kopiëren/slepen/neerzetten/bewerken/verwijderen en bestanden maken op hun beschikbare netwerkshares alsof ze op kantoor zijn!

Belangrijkste kenmerken omvatten

 • Eenvoudige installatie
 • Nummer 3rd partij chauffeurs nodig (zekering)
 • Oorspronkelijke zoekerinterface

 • Kaart bij opstarten
 • Ondersteuning voor SSO-login
 • Ondersteuning voor Duo en Authenticator MultiFactor Authenticatie

 • Integratie van Office Online Editing
 • Bulkuploader
 • Logboekregistratie van gebruikersactiviteiten

 

Samen met al onze beveiligingsfuncties zoals:

 • Met datalekken beschermde shares
 • Limieten voor de bestandsgrootte
 • Limieten voor het bestandstype
 • Apparaatgoedkeuring
 • Time-out drempel
 • En meer.

Net als onze andere clients is de macOS-client eenvoudig te installeren: gebruikers kunnen een netwerkschijf op macOS downloaden, installeren en toewijzen zonder IT-assistentie. Beheerders kunnen een installatie van hun favoriete MDM naar geregistreerde apparaten pushen, en we ondersteunen een configuratiebestand voor het vooraf configureren van algemene instellingen (server-URL, map bij opstarten, enz.)

Maar hoe zit het met de nieuwe Apple Silicon-processors? Lukt het daarmee?

We introduceerden ondersteuning voor de M1-processor voordat macBooks en Mini's officieel werden uitgebracht. Wij zijn Apple-ontwikkelaars en maakten deel uit van de Apple Silicon-preview, klaar voor gebruik vanaf dag 1.

Hoewel de macOS-client het beste werkt op Big Sur 11.6 en hoger, we bieden installatieprogramma's die compatibel zijn met El Capitan en later. En met onze beperkte functie MWD Window werkt de klant zo ver terug als Mountain Lion

Met de nieuwste 6.3-release gebruikt de macOS-client native macOS-bestandsprovider en is 3rd party-bestandssysteemstuurprogramma's zoals macFuse. Voorbij zijn de dagen van het installeren en onderhouden van een apart stuurprogramma voor het bestandssysteem, of de complicatie van de herstelmodus en het kernelstuurprogramma waarmee de M1-processors werden geïntroduceerd. 6.3 en latere macOS-clients hebben dat allemaal niet nodig, gewoon installeren en aan de slag!

Oké, maar werkt het echt?

We hebben de kaartnetwerkschijf voor de macOS-client gebouwd, wetende dat we een snelle, stabiele en betrouwbare oplossing voor File Share Remote Access nodig hadden voor ons team. We hebben een liberaal thuiswerkbeleid, waarbij medewerkers uit elke discipline regelmatig op afstand werken.

De client is niet geschreven door Windows-ontwikkelaars die macOS niet begrijpen, of sommige 3rd partij die de software niet eens gebruikt. Wij zijn Apple-ontwikkelaars. Onze macOS- en iOS-clients zijn gemaakt door ontwikkelaars in ons team, die in en aan Apple-producten werken. Maar daar blijft het niet bij, we hebben macOS-gebruikers in de hele organisatie, van QA/Support tot het uitvoerend leiderschapsteam.

Beperkingen zoals maximale bestandsgrootte, compatibiliteit met geselecteerde bestandstypen, slechte prestaties of slechte betrouwbaarheid zouden gewoon niet werken voor ons. Ons team heeft snelle, betrouwbare samenwerkingstoegang nodig tot Office-documenten en -spreadsheets, marketingpresentaties, pdf's, afbeeldingen, enz. om zaken te kunnen doen. Net als onze klanten.

 

Als u al klant bent van MyWorkDrive, kunnen uw macOS-gebruikers vandaag nog aan de slag het downloaden van de client van onze klantenpagina. en netwerkstations in kaart brengen op hun mac.

Als u nog geen MyWorkDrive-klant bent en MyWorkDrive voor uw macOS-gebruikers wilt uitproberen, kunt u aan de slag met een gratis proefperiode van 15 dagen op een VM op prem, of in de cloud met onze afbeeldingen in de azuurblauw of AWS afbeeldingenwinkels (het is gratis!)

 

Neem voor vragen over de macOS-client contact met ons op via onze helpdesk of email support@myworkdrive.com